Počet položek: 0 0,- Kč

Šperk podle povahy

Co žena, to unikát. Co žena, to jiný vkus. Co žena, to neprobádaná záhada. Přemýšlíte o tom, že byste své ženě, přítelkyni, kamarádce, sestře, matce, dceři či vnučce věnovali k vybrané příležitosti šperk? Máte spoustu nápadů, prošli jste desítky obchodů a prohlédli nepředstavitelné množství třpytivých klenotů, ale nedovedete se přiklonit k ničemu z toho, co jste viděli?

Věřte, že vaši nerozhodnost a tápání ve světle blyštivých ozdůbek zcela chápeme. Tímto článkem se vám budeme snažit pomoci a tentokráte vám nabízíme možnost nazírat na ideální šperk jako na perfektní doplnění povahy jeho budoucí nositelky.

DĚTI A MLADÉ DÁMY

O dětech je všeobecné známo, že mají rády barvy a tvary zvířat, kytiček, hvězdiček. Asi jen velmi těžko byste osmiletou dívku ozdobili dlouhými štrasovými náušnicemi. Ale takové náušnice s růžovými kvítky? Tak to už ano. Navíc je to univerzální dárek, který bude mladé slečně po chuti ještě dlouhá léta. Zářivé krystalky se budou odrážet od světla, zatímco růžovou barvu a motiv květů si zamiluje každá zasněná a romantická mladá dáma.

ROMANTIČKY

Stylové romantičky, které mezi časem již dospěli mile překvapíte šperky se srdíčky či designem v aristokratickém královském stylu. Romantičky však holdují i šperkům ve vintage stylu, květinám a jemným barvám.

DOBRODRUŽNÉ POVAHY

Tyto ženy mají rády originální a zajímavé věcisuvenýry a šperky, které jim připomínají všechny kouty světa, které kdy chtěli navštívit. Nedivte se, pokud je potkáte třeba i s párem měděných náušnic ve tvaru tropické ryby na uších. Patří to k jejich dobrodružné povaze a lehkosti, s níž život berou.

ORIENTÁLNÍ KRASAVICE

Dávají si záležet, aby působily žensky. Tento typ žen se rád zdobí velkými a výraznými náušnicemi s ornamenty. Často nosívají šperky typické pro Indii, orient, břišní tanečnice a východní kulturu. Zaujmou je kovové a měděné šperky, ale i výrazné šperky se zářivými barvami.

ELEGANTNÍ DÁMY

Ženy, které nedají dopustit na kvalitní, klasické a léty prověřené materiály. Upřednostňují antialergické kovy, zlato, stříbro a perly. Provedení šperku by však mělo být decentní, aby nepotlačovali jejich elegantní styl.

Šperk podle povahy - 1760222 -

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací