Počet položek: 0 0 Kč

Giil

Tipy na co dbát při výběru slunečních brýlí

Tipy na co dbát při výběru slunečních brýlí

Kvalitní sluneční brýle nejsou jen módní doplněk, ale důležitá zdravotní a ochranná pomůcka. Proč je potřeba v době ostrého světla chránit oči a podle čeho vybírat?

Šperk podle povahy

Šperk podle povahy

Co žena, to unikát. Co žena, to jiný vkus. Co žena, to neprobádaná záhada. Přemýšlíte o tom, že byste své ženě, přítelkyni, kamarádce, sestře, matce, dceři či vnučce věnovali k vybrané příležitosti šperk? Máte spoustu nápadů, prošli jste desítky obchodů a prohlédli nepředstavitelné množství třpytivých klenotů, ale nedovedete se přiklonit k ničemu z toho, co jste viděli?

Jak pečovat o bižuterii?

Jak pečovat o bižuterii?

Každá z nás má určitě ve své sbírce šperky, které miluje a přeje si, aby vydržely pěkné co nejdelší dobu. Jistě víte, že o zlaté nebo stříbrné doplňky se nemusíte skoro nijak starat, ale v případě bižuterie (pozlacených nebo postříbřených módních doplňků) byste měli dodržovat několik základních pravidel. O jaké pravidla se jedná?

Dámská brož - jak šel čas

Dámská brož - jak šel čas

Brože patří mezi ten typ šperků, který nikdy nevyjde z módy a jde napříč věkovými kategoriemi. Lidé si odjakživa připevňovali brože na oděvy, aby tak dokázali svoje společenské postavení. Brože dnes jsou jemným doplňkem, talismanem a ideálním dárkem pro všechny ženy i dívky.