Počet položek: 0 0,- Kč

Polarizační brýle kulaté s modrou koncovkou

kliknutím zvětšíte
Polarizační brýle kulaté s modrou koncovkou
Polarizační brýle kulaté s modrou koncovkou Polarizační brýle kulaté s modrou koncovkou Polarizační brýle kulaté s modrou koncovkou Polarizační brýle kulaté s modrou koncovkou

Polarizační brýle TOSH jsou vynikajícím pomocníkem zejména pro řidiče, cyklisty, lyžaře a rybáře. V polarizačních brýlích nemusíte zápasit s ostrými odlesky. Ty vznikají při západu slunce, po dešti nebo u vody. Někdy se světlo odráží tak silně, že nevidíte ani na pár metrů. Polarizační brýle nezkreslují barvy, zachovávají ostré detaily a umožňují vidět jasně kontrasty i za zhoršeného počasí. Oči se tím daleko méně unaví. Vy se pak můžete lépe soustředit na řízení auta, jízdu na kole nebo na to co zrovna děláte. Zvyšujete tak bezpečnost,své pohodlí a chráníte lépe zrak.

 Pokud si myslíte, že kulaté sluneční brýle, které nosily legendy jako Harry Potter či John Lennon, patří minulosti, tak jste na omylu. Kolekce slunečních brýlí Giil má svěží a moderní přístup k tomuto klasickému stylu. Sluší jak ženám tak i mužům, zejména s ostřejšími rysy obličeje. 

Lehké kovové obroučky a lisovaná sedýlka nabízejí skvělý komfort. Modrá dodává brýlím ještě více na eleganci. Ochranný filtr UV 400 a  polarizační úprava skvělé ochrání váš zrak před slunečními paprsky.

Tabulka kat.2.png

Kód zboží: 477127
skladem 2 ks
U Vás doma 22.03.2023
Cena :
1 499,- Kč
ks
barva:
 
Materiál:
Kov
Chyba aplikace nebo serveru: Class 'Essox2018' not found