Počet položek: 0 0,- Kč

Polarizační brýle pilot modré s černou koncovkou

kliknutím zvětšíte
Polarizační brýle pilot modré s černou koncovkou
Polarizační brýle pilot modré s černou koncovkou Polarizační brýle pilot modré s černou koncovkou Polarizační brýle pilot modré s černou koncovkou Polarizační brýle pilot modré s černou koncovkou

Polarizační brýle TOSH jsou vynikajícím pomocníkem zejména pro řidiče, cyklisty, lyžaře a rybáře. V polarizačních brýlích nemusíte zápasit s ostrými odlesky. Ty vznikají při západu slunce, po dešti nebo u vody. Někdy se světlo odráží tak silně, že nevidíte ani na pár metrů. Polarizační brýle nezkreslují barvy, zachovávají ostré detaily a umožňují vidět jasně kontrasty i za zhoršeného počasí. Oči se tím daleko méně unaví. Vy se pak můžete lépe soustředit na řízení auta, jízdu na kole nebo na to co zrovna děláte. Zvyšujete tak bezpečnost,své pohodlí a chráníte lépe zrak. 

Pilotky jsou neodmyslitelnou stálicí mezi brýlemi, ale zároveň se stanou hitem tohoto léta. Oblibu v nich našly i hvězdy jako Jennifer Aniston, Victoria Beckham či Selena Gomez. Tento typ prostě sluší všem tvarům obličeje. Pokud byste si měli vybrat pouze jedny brýle, pak  pilotky jsou tou správnou volbou.

Stylový lehký stříbrný rámeček dodává brýlím ještě více na eleganci a modré čočky s barevným přechodem působí velice luxusním dojmem. Ochranný filtr UV 400 a polarizační úprava skel skvěle ochrání váš zrak před slunečními paprsky.

Tabulka kat.3.png

Kód zboží: 477024
skladem 1 ks
U Vás doma 22.03.2023
Cena :
1 499,- Kč
ks
barva:
 
Sluneční filtr:
kat. 3
Materiál:
Kov
Chyba aplikace nebo serveru: Class 'Essox2018' not found