Počet položek: 0 0,- Kč

Polarizační brýle v tvaru kočičích očí

kliknutím zvětšíte
Polarizační brýle v tvaru kočičích očí
Polarizační brýle v tvaru kočičích očí Polarizační brýle v tvaru kočičích očí Polarizační brýle v tvaru kočičích očí Polarizační brýle v tvaru kočičích očí

Polarizační brýle TOSH jsou vynikajícím pomocníkem zejména pro řidiče, cyklisty, lyžaře a rybáře. V polarizačních brýlích nemusíte zápasit s ostrými odlesky. Ty vznikají při západu slunce, po dešti nebo u vody. Někdy se světlo odráží tak silně, že nevidíte ani na pár metrů. Polarizační brýle nezkreslují barvy, zachovávají ostré detaily a umožňují vidět jasně kontrasty i za zhoršeného počasí. Oči se tím daleko méně unaví. Vy se pak můžete lépe soustředit na řízení auta, jízdu na kole nebo na to co zrovna děláte. Zvyšujete tak bezpečnost,své pohodlí a chráníte lépe zrak. 

Dopřejte svému každodennímu vzhledu trochu svůdnosti. Retro styl je zpět a sluneční brýle pro kočky přináší  ty nejžhavější tvary a styly, tak abyste vylepšili jakýkoli vzhled od ležérního až po elegantní. Jsou ideální volbou především pro kulaté, oválné a srdcové tváře. Ochranný filtr UV 400 a polarizační úprava skvěle ochrání váš zrak před slunečními paprsky.

Tabulka kat.2.png

Kód zboží: 447219
skladem 1 ks
U Vás doma 22.03.2023
Cena :
499,- Kč
ks
barva:
 
Sluneční filtr:
kat. 2
Materiál:
Kov
Chyba aplikace nebo serveru: Class 'Essox2018' not found